טקסטים כלכליים
ודוחות ביקורת פנימית

נעים מאוד, שמי קרן, ואני עורכת לשון.

למדתי עריכת לשון באוניברסיטת בר־אילן וסיימתי בהצטיינות. נוסף על כך, אני רואת חשבון ובעלת תואר ראשון בכלכלה מן האוניברסיטה העברית. 

מטרתי היא לעזור לכם הכותבים למצות את המיטב מן הטקסט. אני מעניקה שירות אדיב ותמיד שמחה לדון בפתיחות ובסבלנות בכל סוגיה והתלבטות.

עריכת טקסטים בתחום הכלכלי והחשבונאי - אתרי אינטרנט, ספרים, מסמכים ומאמרים

מסמכים ומאמרים כלכליים רוויים מונחים מורכבים ונתונים רבים, ולכן עריכתם מאתגרת במיוחד. בזכות השכלתי בכלכלה ובחשבונאות אוכל להבין טקסט כלכלי לעומקו ולהעניק לו ערך מוסף.

מטרתי לוודא שהטקסט מנוסח במדויק ובפשטות ושסגנונו אחיד. כמו כן, אני בוחנת אם הוא מאורגן כיאות ואם לשונו מתאימה לסטנדרטים הנהוגים בבימת הפרסום שלו. לעיתים מתעוררות בעריכה גם שאלות מצד התוכן, למשל בדבר הקשר הלוגי בין הטענות שבטקסט או בדבר אחידות השימוש במונחים. אעשה כמיטב יכולתי כדי שהטקסט יהיה רהוט, קוהרנטי ומובן לקוראיו – הקהל הרחב או מומחים בתחומם. 

עריכת לשון של דוחות ביקורת פנימית

מבקר הפנים נדרש לתכנן את הביקורת ולבצעה ביעילות. אולם איכות התכנון והביצוע אינה מבטיחה שהדוח ישיג את מטרתו: כדי לזכות בתשומת ליבו של המבוקר חשוב לספר לו כל שעליו לדעת בלשון תקינה ומובנת. ככל שהדוח קולח יותר, כך הוא מותיר בקורא רושם עמוק יותר.

עריכת לשון מקצועית ויעילה תאפשר לך להקדיש זמן רב יותר לעבודתך הפרודוקטיבית – חקר וגיבוש המלצות יעילות שיעניקו ערך למבוקר. אני רו"ח ועורכת לשון מוסמכת וברשותי ניסיון רב בכתיבת ובעריכת דוחות ביקורת פנימית. השכלתי הרחבה מאפשרת לי להבין דוחות ביקורת לעומקם ולעורכם במקצועיות יתרה.

עריכת לשון של דוחות ביקורת פנימית:

  • מייעלת את תהליך כתיבת הדוח
  •  מפנה זמן לעבודת ביקורת פרודוקטיבית
  • בוחנת את הסדר ההגיוני ואת הלכידות של הטקסט
  • מאחידה את סגנון הכתיבה
  • מפשטת נוסחים מורכבים או מסורבלים
  • מתקנת שגיאות תחביר, דקדוק ופיסוק